Spotkanie Wielkanocne z Caritas w Bramkach

Dnia 7 kwietnia 2013 r. odbyło się Integracyjne Spotkanie Wielkanocne w Niedzielę Miłosierdzia Bożego oraz Dnia Caritas. O godzinie 12 odbyla się Msza Święta, którą celebrował Proboszcz Grzegorz Wieteska. Podziękował za służbę drugiemu człowiekowi wolontariuszom Caritas oraz modlił się do Miłosierdzia Bożego o potrzebne łaski dla Parafialnego Zespołu Caritas.

O godzinie 13 w Kaplicy Oratorium rozpoczęło się spotkanie w radosnej i rodzinnej atmosferze "Alleluja” Chrystus Zmartwychwstał. Ksiądz Proboszcz oraz Pani Barbara Daniluk - Prezes Caritas złożyli życzenia oraz powitali przybyłych gości z Błonia, Grójca, Grodziska, Brwinowa oraz Zaborowa i Warszawy, a także naszych drogich parafian.

Ania i Krzysztof Lorenc z Warszawy swoim śpiewem dawali świadectwo wiary i powrotu do Boga dziękując Miłosiernemu Chrystusowi za dar trzeźwości i godnego życia. Piękne i wzruszające świadectwo dali również Andrzej z Brwinowa oraz Ala z Zaborowa. Łzy i wzruszenie toważyszyły w sercach wszystkim zgromadzonym gościom. Świadectwa pomagają zrozumieć proble uzależnienia i współuzależnienia innym oraz pokazują, że z Bogiem możemy pokonać każdy problem w życiu.

Druga część spotkania była muzyczno-rozrywkowa utworzył się zespół grająco śpiewający z Brwinowa, Warszawy, Grodziska, Błonia oraz Bramek.

Wszyscy radośnie i śpiewająco dobrze bawili się, ciesząc się z pięknej pogody za oknem i w sercu. Wspaniała młodzież Caritas dbała, aby na stołach niczego nie zabrakło.

Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym na spotkanie, którzy otrzymali "coś” dla ducha i ciała, szczególne podziękowania Księdzu za opiekę i wsparcie duchowe oraz modlitwę, a także wspaniałej młodzieży, z której jestem bardzo dumna.

Prezes Caritas W Bramkach

Barbara Daniluk