PIELGRZYMKA PARAFIALNA

Niemcy - Czechy

15-18 września 2017 r. GERLITZ - PRAGA - KUTNA HORA - 4 DNI

1 dzień - Przejazd do Gerlitz. Zwiedzanie z przewodnikiem: jedno z najpiękniejszych miast Niemiec. Posiada ok. 3500 zabytków. Dwa Stare Miasta – Górne i Dolne, przepięknie odrestaurowane kamieniczki. Jest to miasto filmowców. Obiadokolacja, Nocleg.

2 dzień - Po śniadaniu przejazd do Pragi. Spotkanie z przewodnikiem - blok 4-godzinny. Zobaczymy m.in. Klasztor Strachovski, Praską Loretę. Pałace Strenbersky, Czerninów, Arcybiskupi. Na Hradczanach obejrzymy Katedrę Św. Wita. Po wyjściu z Katedry kierujemy się na Złotą Uliczkę, skąd po starych schodach udamy się do ogrodów Wallensteina. Przejdziemy słynnym mostem Karola na Stare Miasto. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień - Śniadanie. Z przewodnikiem praskim zapraszamy na dalszy ciąg zwiedzania Pragi - blok 4-godzinny - zobaczymy m.in. Plac Wacława, Ogrody Franciszkańskie Kościół św. Mikołaja na Starym Rynku, Ratusz Staromiejski ze słynnym Orlojem, Miasto Żydowskie. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień - Po śniadaniu przejazd do Kutnej Hory. Zwiedzanie z pilotem przepięknej Starówki. Czas wolny na zakup pamiątek. Wyjazd do kraju. W drodze lunch

Cena: 785 zł/os. Grupa minimum 45 osób

Świadczenia: autokar z klimatyzacją, 2 noclegi w hotelach, pokoje 2 i 3 os. z łazienkami, wyżywienie zgodnie z programem, opieka pilota, ubezpieczenie NNW + KL (Signal Iduna)

UWAGA!!! Cena nie obejmuje biletów wstępu i miejscowych przewodników, parkingów - 90 zł