Parafia Św. Maksymiliana Kolbego w Bramkach
PIELGRZYMKA PARAFIALNA

BRAMKI, CHORWACJA, BOŚNIA I HERCEGOWINA, MEDJUGORIE, DUBROWNIK, SPLIT, ANCONA, LORETO, RZYM, ASYŻ, GATTEO A MARE, BRNO BRAMKI - 13 DNI

  LISBONA – ESTORIL – CASCAIS – CABO DE ROCA – SINTRA – FATIMA – ALCOBACA – NAZARE – COIMBRA – PORTO – SANTIAGO de COMPOSTELLA

  1 dzień - Przejazd do Czech na obiadokolację i nocleg.

  2 dzień
  Śniadanie. Przejazd na nocleg w okolicach Zagrzebia w hotelu. Obiadokolacja.

  3 dzień
  Śniadanie. Marija Bistrica - zwiedzanie najważniejszego chorwackiego sanktuarium maryjnego. Przyjazd do Medjugorie. Obiadokolacja.

  4 dzień
  Śniadanie. Zwiedzanie Medjugorie: Góra Objawień, kościół św Jakuba, Msza św. w języku polskim. Popołudniu czas wolny. Obiadokolacja.

  5 dzień
  Śniadanie. Przejazd do Dubrownika. Zwiedzanie z przewodnikiem. Przejazd w ok. Trogiru. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

  6 dzień
  Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

  7 dzień
  Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Kolacja. Wieczorem przejazd do Splitu. Prom do Ancony

  8 dzień
  Po zejściu z promu przejazd do Loreto. Msza św. Przejazd w okolice Rzymu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

  9 dzień
  Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem m.in.: muzeum watykańskie z kaplicą Sykstyńską, ogrody watykańskie o ile będą dostępne w tym dniu, Rzym starożytny. Na zakończenie dnia schody hiszpańskie i fontanna di Trevi. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

  10 dzień
  Śniadanie. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie miejsc związanych z św. Franciszkiem. Przejazd w okolice Gatteo a Mare. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Wypoczynek nad Adriatykiem.

  11 dzień
  Śniadanie. Całodzienny wypoczynek nad morzem, obiadokolacja i nocleg.

  12 dzień
  Po śniadaniu przejazd do Brna. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  13 dzień
  Śniadanie. Powrót do kraju (w drodze lunch).


  ** Świadczenia wliczone w cenę pielgrzymki: autokar z klimatyzacją, 11 noclegów w hotelach, pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami, wyżywienie zgodnie z programem, opieka pilota, ubezpieczenie NNW + KL

  Cena: 2490 zł/os. (grupa 45 osób)

  UWAGA!!! Cena nie obejmuje biletów wstępu, miejscowych przewodników, biletów na prom i komunikacji w Rzymie, wjazdów do miast i parkingów – 130 euro/os.


  Msze św. ustalimy po akceptacji programu.