Ogłoszenia parafialne 27 maja 2018 r.

1. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W naszej parafii na Mszy o godz. 10.30 Uroczystość I-szej Komunii Świętej.

2. W tym tygodniu:
    - we wtorek – Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy - w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Św. godz. 9.00 i 11.00, po Mszy procesja do czterech ołtarzy na trasie ul. Kościelna, ul. Długa do krzyża i z powrotem.
  3. - w piątek – Wspomnienie Św. Justyna, Męczennika. I-szy Piątek Miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 16.30

4. Za tydzień IX Niedziela Zwykła, I-sza Niedziela Miesiąca. W naszej Parafii na Mszy o godz. 10.30 Rocznica I-szej Komunii Świętej. Po Mszach zbiórka do puszek na Caritas – w ramach pomocy rodzinie Syryjskiej „Rodzina – Rodzinie”.

5. Na Uroczystość Bożego Ciała proszę o budowę czterech ołtarzy tradycyjnie poszczególne wioski, proszę też o udział w procesji wszystkie zespoły parafialne, O.S.P. Z Bożej Woli oraz dzieci komunijne w ramach Białego Tygodnia.

6. Nabożeństwa Majowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. w soboty o godz. 7.30, a w Niedzielę o godz. 13.00. Wzorem lat ubiegłych proszę o organizowanie majówek przy kapliczkach i krzyżach. Dziękuję za przybranie i ukwiecenie miejsc majówek.

7. W środę próba dzieci rocznicowych o godz. 18.30. W piątek o godz.16.30 i 18.30 spowiedź dzieci rocznicowych.

8. W dniach od 5 do 15 lipca br. planowana jest 11-dniowa pielgrzymka autokarowo – samolotowa do Niemiec, Francji, Hiszpanii i Portugalii w programie min. dwa największe Sanktuaria Maryjne Europy: Lourdes i Fatima oraz Ars, Paray le Monial, Madryt, Avilla, Salamanca, Nazare i Lisbona. Program jest wywieszony w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej.

9. Dziękuję za sprzątnięcie i wystrój kościoła oraz placu wokół świątyni rodzicom dzieci komunijnych. Bóg zapłać. Jednocześnie proszę o pomoc w sprzątnięciu kościoła rodziców dzieci rocznicowych.

10. Intencje i prasa.