Ogłoszenia Parafialne: 15.09.2019

1. Dziś, XXIV Niedziela Zwykła. Początek kwartalnych Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowanków oraz Dzień Środków Oddziaływania Społecznego.

2. W tym tygodniu:
    ◦ w poniedziałek – Wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa,
    ◦ we wtorek – Wspomnienie Św Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Biskupa,
    ◦ w środę – Święto Św Stanisława Kostki, Zakonnika, patrona Polski,
    ◦ w sobotę – Święto Św Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w próbach scholi dziecięcej w każdą środę o godz 17.30 w kaplicy.

4. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
    Kamil Michał Pudłowski, kawaler z parafii tutejszej, oraz Sylwia Deliś – panna z parafii Św Józefa Oblubieńca N.M.Panny w Baranowie – zapowiedź pierwsza.
    Jarosław Krawczyk – kawaler z parafii tutejszej oraz Kinga Ciarka – panna z parafii Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny w Niepokalanowie – zapowiedź pierwsza.

5. W godzinach kancelaryjnych przyjmuję intencje na 2020 r.

6. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

7. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.