Ogłoszenia Parafialne: 04.08.2019

1. Dziś, XVIII Niedziela Zwykła.

2. W tym tygodniu:
    ◦ we wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego,
    ◦ w czwartek – Wspomnienie Św Dominika, Kapłana,
    ◦ w piątek – Święto Św Teresy Benedyktyny od Krzyża (Edyty Stein) Dziewicy i Męczennicy, patronki Europy,
    ◦ w sobotę – Święto Św Wawrzyńca, Diakona i Męczennika.

3. Za tydzień w Niedzielę (11.08) w naszej parafii odpust z racji Uroczystości Św Maksymiliana Kolbego. Po sumie Nabożeństwo do Św Maksymiliana Kolbego z procesją Eucharystyczną. Zapraszam na sumę i procesję O.S.P. z Bożej Woli, ministrantów, harcerzy, Żywy Różaniec i wszystkich parafian.

4. W najbliższym czasie związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Piotr Janusz Markert – kawaler parafii Narodzenia N.M.Panny w Komorowie i Katarzyna Granowska – panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga.

5. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

6. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.

7. Ogłoszenia Parafialne: 11.08.2019

8. Dziś, XIX Niedziela Zwykła. Dziś w naszej parafii odpust z racji Uroczystości Św Maksymiliana Kolbego. Po sumie Nabożeństwo do Św Maksymiliana z procesją Eucharystyczną.

9. W tym tygodniu:
    ◦ w środę – Wspomnienie Św Maksymiliana Marii Kolbego, Kapłana i Męczennika,
    ◦ w czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
    ◦ w sobotę – Wspomnienie Św Jacka, Kapłana.

10. Ze względu na uszkodzenia aparatury sterowniczej dzwonów z 2004 r. i nieopłacalności jej naprawy – zamontowaliśmy nową aparaturę sterowniczą najnowszej generacji. Dzwony będą dzwoniły pół godziny przed każdą Mszą Świętą, zapraszając wiernych do uczestnictwa w Niej oraz w smao południe zachęcając do odmówienia modlitwy Anioł Pański np.: w intencji konających.

11. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

12. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.

13. Ogłoszenia Parafialne: 18.08.2019

14. Dziś, XX Niedziela Zwykła.

15. W tym tygodniu:
    ◦ we wtorek – Wspomnienie Św Bernardyna, Opata i Doktora Kościoła,
    ◦ w środę – Wspomnienie Św Piusa X, Papieża,
    ◦ w czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej,
    ◦ w sobotę – Święto Św Bartłomieja, Apostoła.

16. W pierwszą niedzielę września (01.09 br) w naszej parafii odbędą się Dożynki.

17. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

18. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.

19. Ogłoszenia Parafialne: 25.08.2019

20. Dziś, XXI Niedziela Zwykła.

21. W tym tygodniu:
    ◦ w poniedziałek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej,
    ◦ we wtorek – Wspomnienie Św Moniki,
    ◦ w środę – Wspomnienie Św Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła,
    ◦ w czwartek – Wspomnienie Męczestwa Św Jana Chrzciciela.

22. W przyszłą niedzielę (01.09 br.) w naszej parafii odbędą się Dożynki czyli wspólne dziękowanie Panu Bogu za łaskę plonów jakimi nas obdarzył. Po Mszy Świętej o godz 12.00 w procesji z wieńcami dożynkowymi udamy się na plac gminny na wspólne świętowanie przy muzyce i różnych atrakcjach. Zachęcamy wszystkie sołectwa do wykonania wieńców dożynkowych oraz prezentacji swoich społeczności i ich dokonań w punktach swoich sołectw.

23. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

24. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.