Ogłoszenia Parafialne: 11.11.2018 r.

1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła

2. Tydzień temu po Mszach była przeprowadzana zbiórka do puszek na cele charytatywne. Zebraliśmy 440 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać..

3. W tym tygodniu:
    w poniedziałek – Wspomnienie Św Józefa, Biskupa i Męczennika,
    we wtorek – Wspomnienie Św Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski,
    w sobotę – Wspomnienie Św Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy.

4. Serdecznie zapraszamy na występ z okazji Święta Niepodległości. Montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bożej Woli odbędzie się w kosciele w najbliższą niedzielę – 18 listopada po sumie.

5. Rodziny z Pomysłem zapraszają na Mikołajkowe spotkanie integracyjne połączone z warsztatami bożonarodzeniowymi, które odbędzie się 1 grudnia 2018 r. w godz 16.00 – 19.00 w kaplicy parafialnej w Bramkach. W programie wspólne wykonywanie ozdób choinkowych, lampionów, stroików świątecznych, zdobienie pierników. Mile widziane materiały w postaci gałązek świerku, szyszek, orzechów. Szczegóły dotyczące warsztatów znajdą Państwo na plakatach i portalu Facebook „Strefa Rodzin” i „Bramki Społeczność”. Spotkanie organizowane pod patronatem Parafii pw. Św. M. Kolbego, Caritas Bramki, Sołectwo Bramki i Dębówka oraz Gmina Błonie. Zapraszamy.

6. Zachęcamy do wzięcia udziału w II konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Celem konkursu jest podtrzymanie tradycji bożonarodzeniowych. Konkurs trwa od 09 do 29 listopada 2018 r. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, jednak nie większe niż 30cmx40cmx30cm.
    Jury podda ocenie pomysł artystyczny, technikę i estetykę wykonania, materiały zużyte do pracy.
    Organizatorzy konkursu przyznają nagrody w kategoriach:
    • I Szpoki Rodzinne
    • II Szopki Dziecięce
    Wykonane prace wraz z kategorią oraz numerem telefonu zgłaszającego prosimy o przyniesienie do salki parafialnej w Bramkach dnia 29 listopada w godzinach 18.00 – 20.00. Ogłoszenie Wyników konkursu, rozdanie nagród oraz wystawa szopek odbędzie się w dniu 1 grudnia podczas Mikołajkowego Spotkania Integracyjnego w salce parafialnej w Bramkach.
  7. Poszukuję osoby, która chciałaby pełnić funkcję kościelnego i konserwatora całego obiektu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną

8. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.