Ogłoszenia Parafialne: 19.01.2020

1. Dziś II Niedziela Zwykła. Do piątku trwa tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.

2. W tym tygodniu:

we wtorek – Wspomnienie Św Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy,

w czwartek – 7 rocznica śmierci Księdza Kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski,

w piątek – Wspomnienie Św Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła,

w sobotę – Święto Nawrócenia Św Pawła Apostoła.

3. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

• 20.01 – w poniedziałek – Bramki, ul. Północna, Leśna, Familijna,

• 21.01 – we wtorek – Bramki, ul. Długa Nr: 1 – 48,

• 22.01 – w środę – Bramki, ul. Długa Nr: 50 – 111,

• 23.01 – w czwartek – Bramki, ul. Bajeczna, Ukośna, Czarodziejska, Kasztanowa, Sosnowa, Tęczowa, Zaułek, Dworcowa,

• 24.01 – w piątek – Bramki, ul. Milenijna, Masztowa, Przesmyk, Modrzewiowa, Leszczynowa,

• 25.01 – w sobotę – Bramki, ul. Zaciszna, Chabrowa, Stokrotki, Ustronna, Romantyczna, Konwaliowa.

4. Kolęda od poniedziałku do piątku rozpoczyna się od godz 16.00, a w sobotę od godz 10.00.

5. Od soboty 18.01 rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

7. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.