Ogłoszenia Parafialne: 16.09.2018 r.

1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła

2. Początek kwartalnych Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowanków oraz Dzień Środków Oddziaływania Społecznego.

3. W tym tygodniu:
    - w poniedziałek – Wspomnienie Św Zygmunta Szczęsnego – Felińskiego, Biskupa,
    - we wtorek – Święto Św. Stanisława Kostki, Zakonnika, patrona Polski,
    - w czwartek – Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Kapłana i Towarzyszy,
    - w piątek – Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

4. W Niedzielę 16 września po Mszy Świętej o godz. 9:00 odbędzie się w kościele pierwsze spotkanie rodziców i dzieci klas trzecich przygotowujących się do I-szej Komunii Świętej.

5. W przyszłą niedzielę 23. września po Mszy Św. O godz 9:00 odbędzie się spotkanie młodzieży z klasy VIII-ej i III-ej gimnazjum rozpoczynające przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

6. Serdecznie pragnę podziękować wszystkim osobom, które brały czynny udział w przygotowaniu kościoła, plebanii i otoczenia do wizytacji Ks. Biskupa.

7. Składam serdeczne Bóg zapłać Panu Henrykowi Tańskiemu za ufundowanie wolnostojącego zegara do kościoła.

8. Poszukuję osoby, która chciałaby pełnić funkcję kościelnego i konserwatora całego obiektu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną.

9. Od 03.09 przyjmuję intencje na rok 2019.

10. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.