Parafia Św. Maksymiliana Kolbego w Bramkach
Ogłoszenia parafialne 24 września 2017 r.

 1. Dziś XXV Niedziela Zwykła. Dziś obchodzimy Niedzielę Modlitw o Trzeźwość Narodu.

 2. W tym tygodniu:
  - w poniedziałek – Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, Kapłana
  - w środę – Wspomnienie Św. Wincentego A Paulo, Kapłana
  - w czwartek – Wspomnienie Św. Wacława, Męczennika
  - w piątek – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  - w sobotę – Wspomnienie Św. Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła

 3. Za tydzień XXVI Niedziela Zwykła, pierwsza Niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 9.00 spotkanie dzieci i rodziców klas komunijnych oraz poświęcenie i rozdanie różańców. Po Mszach zbiórka do puszek na Caritas.

 4. W Niedzielę 8 października będziemy obchodzili XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”.

 5. W minioną środę został poświęcony i zawieszony w kaplicy naszego kościoła Akt poświęcenia narodu Polskiego Sercu Najświętszej Maryi Panny. Na stoliku z prasą możemy nabyć pamiątkowe obraz Serca Matki Bożej z Aktem poświęcenia Narodu polskiego.

 6. W najbliższą środę po Mszy Św. spotkanie popielgrzymkowe w kaplicy – oratorium dla uczestników wrześniowego wyjazdu do Niemiec i Czech.

 7. W pażdzierniku nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w soboty o godz. 7.30, w Niedziele o godz. 13.00.

 8. Na stoliku z prasą są cztery rodzaje kalendarzy na 2018 r. Dwa z Sanktuariami Maryjnymi Polski, Wileński i z Św. Janem Pawłem II.

 9. Dziękuję za sprzątnięcie i przybranie kościoła Paniom Janinie Piotrowskiej i Stanisławie Michalak. Bóg zapłać. Jednocześnie proszę o pomoc w przygotowaniu kościoła mieszkańców Bronisławowa, których zapraszam w sobotę na godz. 8.00.

 10. Intencje mszalne, prasa.