Ogłoszenia parafialne 18 czerwca 2017 r. XI Niedziela Zwykła

1. Dziś XI Niedziela Zwykła.

2. W tym tygodniu:
    - w środę – Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika
    - w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, zakończenie roku szkolno-katechetycznego oraz Dzień Ojca
    - w sobotę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

3. Za tydzień XII Niedziela Zwykła. Po Mszach zbiórka do puszek dla rodziny Syryjskiej w ramach akcji Caritas „Rodzinia Rodzinie”.

4. W środę po Mszy Św. wieczorowej ok. 18.30 ostatnie spotkanie przed wyjazdem na pielgrzymkę do Chorwacji, Bośni i Hrecegowiny oraz Włoch w kaplicy – oratorium. Wyjazd 26 czerwca po Mszy Św. o godz. 7.00.

5. Dnia 23 czerwca w piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i Dzień Ojca oraz zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Bożej Woli na Mszy o godz. 8.15.

6. W ostatnich tygodniach zostały zakupione do kościoła nowe dzwonki dla ministrantów.

7. Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu P. Dariuszowi Bernackiemu oraz Panom Piotrowi i Mateuszowi za wykoszenie trawy na terenie kościoła.

8. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła Paniom: Janinie Góra, Irenie Zagulskiej, Bożenie Sobieraj oraz Stanisławie Michalak. Bóg zapłać. Jednocześnie proszę o pomoc w sprzątnięciu kościoła rodzinę Państwa Młodych, których zapraszam w sobotę na godz. 8.00.

9. Intencje mszalne, prasa.