Ogłoszenia Parafialne: 29.03.2020

1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu. W przyszłą Niedzielę – Niedziela Palmowa.

2. W tym tygodniu:

• w Piątek – I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz 16.30.

• w Sobotę – I Sobota Miesiąca – po Mszy Świętej o godz 7.00 Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca.

3. W Wielkim Poście w naszej parafii Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz 18.30, a Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną w każdą niedzielę o godz 13.00.

4. Aż do czasu zakończenia epidemii Koronawirusa po każdej Mszy Świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz suplikacja: Święty Boże, Święty Mocny…. w celu uproszenia Miłosierdzia Bożego dla nas wszystkich.

5. W Wielkim Poście w naszej parafii Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o godz 18.30, a Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną w każdą niedzielę o godz 13.00.

6. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.