Parafia Św. Maksymiliana Kolbego w Bramkach
Ogłoszenia Parafialne: 07.10.2018 r.

 1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła – miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu


 2. W tym tygodniu:
  - w sobotę – Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana.


 3. W przyszłą niedzielę, 14 października br. przypada XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Tego dnia odbędzie się także zbiórka do puszek przed kościołem na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 4. Od dzisiejszej niedzieli możemy zamawiać wypominki za naszych bliskich zmarłych po Mszach Świętych w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w czasie jej otwarcia. Od 01 listopada wypominki będą czytane w każdy poniedziałek od godz. 17.30.

 5. W październiku nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej, a w Niedzielę po Mszy Św. o godz 12.00.

 6. Za odmówienie jednej części różańca w kościele wierni mogą uzyskać odpust zupełny.

 7. W Niedzielę 14 października na Mszy Św. O godz 12.00 nasz parafialny zespół Caritas w Bramkach będzie Panu Bogu dziękował za 10 lat istnienia i działalności. Zapraszamy serdecznie wszystkich byłych i obecnych wolontariuszy, którzy przez 10 lat służyli pomocą drugiemu człowiekowi do wspólnego dziękczynienia i świętowania po Mszy Świętej w kaplicy.

 8. Poszukuję osoby, która chciałaby pełnić funkcję kościelnego i konserwatora całego obiektu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną.

 9. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.