Ogłoszenia parafialne 14 stycznia 2018 r.

1. Dziś II Niedziela Zwykła

2. Od 18 stycznia (czwartek) początek Tygodnia Modlitw o Jedność Chrzescijan, który potrwa do 25 stycznia.

3. Tydzień temu o godz. 13.15 w naszym kościele odbył się Doroczny koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych organizowany przez Młodzieżową Radę Gminy Baranów połączony ze zbiórką na pomoc dla naszego parafianina Mariusza Dębeckiego, który wybudzony ze śpiączki potrzebuje rehabilitacji. Zebraliśmy 4356 zł 77 gr oraz 1 $, które zostały wpłacone na subkonto Mariusza na rehabilitację w Fundacji „Zdążyć z pomocą”.

4. W tym tygodniu:
    - w środę – Wspomnienie Św. Antoniego, Opata
    - w piątek – Wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa

5. Za tydzień III Niedziela Zwykła.

6. W naszej parafii trwa Kolęda, czyli wizyty duszpasterskie. Wzorem lat ubiegłych proszę o wyznaczenie osoby – kierowcy, która na 15 min. przed wyznaczonym terminem przyjedzie po kapłana. Jednocześnie pragnę podziękować za dowiezienie mnie do oczekujących Państwu: Bogdanowi Więc, Jerzemu Zielińskiemu, Łukaszowi Szukaluk, Anecie Radzińskiej, Benedyktowi Liszkiewicz, Grzegorzowi Świerczyńskiemu, Robertowi Milik, Aleksandrze Cieślińskiej, Danielowi Werner, Monice Rutkowskiej a mieszkańcom, którzy przyjęli mnie w minionym tygodniu za życzliwość i ofiarność. Bóg zapłać.

7. Plan wizyt duszpasterskich w tym tygodniu:
    15 stycznia - w poniedziałek od godz. 9.00 - Bramki ul. Kasztanowa, Urocza, Zaułek, Dworcowa, Sosnowa, Tęczowa, Czarodziejska
    16 stycznia - we wtorek od godz. 9.00 – Boża Wola ul. Sadowa, Wiśniowa, Owocowa
    17 stycznia - w środę od godz. 9.00 – Boża Wola ul. Lipowa, Brzozowa, Poziomkowa, Cicha, Mokra
    19 stycznia - w piątek od godz. 9.00 – Boża Wola ul. 1 Maja, Słoneczna, Pałacowa
    20 stycznia - w sobotę od godz. 9.00 – Dębówka (1 - 23)
    22 stycznia - w poniedziałek od godz. 9.00 – D.P.S.

8. Przypominam, że trwają zapisy na pielgrzymkę w okresie wakacyjnym do Hiszpanii oraz Francji, Monako i Włoch. Są jeszcze wolne miejsca. Dokładny program na stronie internetowej parafii oraz ogólny w gablocie przed kościołem.

9. Dziękuję za sprzątnięcie i przybranie kościoła Paniom: Krystynie Mońka, Edycie Woźniak, Karolinie Gąsińskiej, Joannie Tokarskiej, Sylwi Michrowskiej, Irenie Zagulskiej oraz Stanisławie Michalak. Bóg zapłać. Jednocześnie proszę o pomoc w sprzątnięciu kościoła mieszkańców Bożej Woli z ul. Jaśminowej, Różanej, Irysowej, Tulipanowej, których zapraszam w sobotę na godz. 8.00.

10. Intencje i prasa.Na stoliku z prasą są cztery rodzaje kalendarzy na 2018 r.