Ogłoszenia Parafialne: 28.06.2020

1. Dziś XIII Niedziela Zwykła.

2. W tym tygodniu:

• w poniedziałek – Uroczystość Św Apostołów Piotra i Pawła; Wypominki od godz 17.30

• w środę – Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika,

• w piątek – Święto Św Tomasza, Apostoła; I Piątek Miesiąca, spowiedź od godz 17.00.

• W sobotę – I Sobota Miesiąca i Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca po Mszy Św o godz 7.00.

3. Od 1 lipca wracamy do stałego grafiku odprawiania Mszy Świętych:

• w poniedziałek, środę, piątek o godz 18.00,

• we wtorek, czwartek, sobotę o godz 7.00.

4. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty o godz 18.30, a w Niedzielę po Mszy Świętej o godz 12.00.

5. W związku z panującą pandemią Koronawirusa przeniosłem uroczystość I-ej Komunii Świętej trzecioklasistów na 26 września br. na godz 10.30.

6. Aż do czasu zakończenia epidemii Koronawirusa po każdej Mszy Świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz suplikacja: Święty Boże, Święty Mocny…. w celu uproszenia Miłosierdzia Bożego dla nas wszystkich.

7. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.