Ogłoszenia Parafialne: 16.06.2019 r.

1. Dziś, Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. W tym tygodniu:
    w poniedziałek – Wspomnienie Św Alberta Chmielowskiego, zakonnika,
    w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Święte o 9.00 i 11.00.

3. Po Sumie o godz 11.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. W tym roku procesja na trasie od kościoła do krzyża w Bramkach i z powrotem.
  4. Zwracam się z prośbą do poszczególnych wiosek o ustawienie ołtarzy:
    Ołtarz 1 przy kościele – Dembówka
    Ołtarz 2 przy krzyżu – Bramki
    Ołtarz 3 na ul. Długiej – Żaby
    Ołtarz 4 na ul Kościelnej – Boża Wola
    Do udziału w procesji zapraszam wszystkich parafian, a szczególnie dzieci w strojach komunijnych, dziewczynki z koszyczkami do sypania kwiatów, ministrantów oraz OSP z Bożej Woli.

5. Zostało wymienionych 11 okien w wieży kościoła, ze względu na zagrzybienie ścian z braku wentylacji.

6. Msza Święta dziękczynno – szkolna na zakończenie roku szkolnego odbędzie się dnia 18.06.2019 o godz 8.20 (wtorek). Uczestniczyć w niej będzie cała szkoła.

7. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty o godz 18.30, a w Niedzielę po Mszy Św o godz 12.00.

8. W najbliższym czasie związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Adam Szymaszek – kawaler z parafii Miłosierdzia Bożego i Świętej Siostry Faustyny w Warszawie, i Izabela Szymańska – panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga.

9. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

10. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.