Ogłoszenia Parafialne: 08.12.2019

1. Dziś, II Niedziela Adwentu – obchodzimy XIX Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kosciołowi na Wschodzie.
  2. W tym tygodniu:
    w piątek – Wspomnienie Św Łucji, Dziewicy i Męczennicy,
    w sobotę – Wspomnienie Św Jana od Krzyża, Kapłana i Doktora Kościoła.
  3. W Adwencie we wtorki, czwartki i soboty Msza Roratnia o godz 7.00. Po Mszy Roratniej w sobotę zapraszamy na wspólne śniadanie do kaplicy. Na roraty przychodzimy z lampionami.

4. Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu (15.12 br.). Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi w Poniedziałek i Wtorek o godz 10.00 i 18.00.

5. Disiaj odbędzie się uroczyste ustanowienie Diecezjalnego Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Życia w kościele pw Świętego Ducha przy ul Długiej 3 (u OO. Paulinów). Uroczystej Mszy Świętej będzie przewodniczył Ks. Kazimierz kardynał Nycz.

6. W godzinach kancelaryjnych przyjmuję intencje na 2020 r.

7. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

8. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.