Ogłoszenia parafialne 21 maja 2017 r. VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocy.

2. W tym tygodniu:
    - w środę – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
    - w piątek – Wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana, Początek Nowenny do Ducha Świętego, Dzień Matki

3. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy o godz. 10.30 I Komunia Święta.

4. W poniedziałek, wtorek i środę Dni Modlitw o urodzaje.

5. W maju Nabożeństwa Majowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w sobotę o godz. 7.30. w Niedzielę po Mszy o 12.00. Zachęcam do „Majówek” przy kapliczkach i krzyżach w poszczególnych wioskach.

6. W poniedziałek próba dzieci komunijnych o godz. 18.30, w piątek o godz. 18.30 spowiedż przed I Komunią.

7. W środę, po Mszy wieczornej ok godz. 18.30 spotkanie osób jadących na pielgrzymkę do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Włoch na przełomie czerwca i lipca br.

8. Serdecznie dziękuję P. Leszkowi Mirkowicz i jego pracownikom za renowację i pomalowanie krzyża misyjnego. Dziękuję P. Grzegorzowi Żaczek za wymianę zewnętrznego kranu na kaplicy - oratorium. Bóg zapłać.

9. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła Paniom: Agnieszce Lipowskiej, Ewie Suchorab, Zofi Konarzewskiej oraz Stanisławie Michalak. Bóg zapłać. Jednocześnie proszę o pomoc w sprzątnięciu kościoła i wykoszenie traw wokół rodziców dzieci komunijnych, których zapraszam w sobotę na godz. 8.00.

10. Intencje mszalne, prasa.