Ogłoszenia Parafialne: 17.02.2019 r.

1. Dziś VI Niedziela Zwykła. Po Mszy o godz 9.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu I-ej Komunii Świętej.

2. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy w naszej parafii Dzień Chorego – serdecznie dziękuję wszystkim, którzy dopomogli w jego organizacji.
    • Parafialnemu Caritasowi i osobom wspomagającym za zorganizowanie poczęstunku dla chorych w naszej kaplicy.

• Pani Organistce Justynie Michta i dzieciom za przygotowanie i wystawienie przedstawienia jasełkowego.

3. W tym tygodniu:
  4. w piątek – Święto Katedry Św Piotrka, Apostoła.
    w sobotę – Wspomnienie Św Polikarpa, Biskupa i Męczennika

5. W Przyszłą niedzielę po Mszy o godz 9.00 spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców w kaplicy.

6. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.