Ogłoszenia Parafialne: 16.12.2018 r.

1. Dziś III Niedziela Adwentu
  2. Niedziela radości. Rozpoczynają się Dni Kwartalne Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

3. Tydzień temu przeżywaliśmy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.
    Po Mszach była zbiórka do puszek na ten cel. Zebraliśmy 690 zł. Wszystkim ofiarodawcom skłądam serdeczne Bóg zapłać.

4. Tą niedzielą rozpoczeliśmy Rekolekcje Adwentowe, które potrwają do wtorku włącznie. Msze z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.00. Spowiedź od 8.30 i 17.30.

5. W tym tygodniu roraty w czwartek i sobotę.

6. W najbliższy Piątek kancelaria Parfialna będzie nieczynna ze względu na spowiedź w Kaskach.

7. W kancelarii parafialnej są do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny.

8. Przed kościołem będize można nabyć stroiki Bożonarodzeniowe, wykonane przez uczniów ze szkoły podstawowej w Bożej Woli. Za zebrane pieniądze chce zakupić piłki potrzebne na w-f.

9. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców po Mszy o godz 9.00.

10. Mieszkańcy, Pracownicy i Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Bramkach składają serdeczne podziękowania Księdzy Zdzisławowi Żelazko proboszczowi Parafii Świętego Maksymiliana Kolbego w Bramkach oraz wszystkim parafianom, którzy przygotowali paczki świąteczne dla mieszkańców.
    Wasza obecność w naszej placówce, okazane ciepło i zainteresowanie dla osób niepełnosprawnych, zasługują na wielkie uznanie. W niedzielne popołudnie daliście nam wiele radości, a także zapewniliście niezapomniane wrażenia i wzruszenie. Każdy mieszkaniec otrzymując paczkę od Mikołaja czuł, że jest wyjątkowy, że ma przy sobie życzliwe osoby.
    Wiemy, ile pracy kosztowało przygotowanie i przekazanie paczek, które spełniły marzenia mieszkańców. Dziękujemy za każdą poświęconą nam chwilę.
    Na zbliżające się Święta życzymy wielu łask od Narodzonego Jezusa, pokoju i ukojenia.

11. W kancelarii parafialnej są do nabycia poświęcone opłatki i świece Caritasu.

12. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.