Ogłoszenia Parafialne: 13.10.2019

1. Dziś, XXVIII Niedziela Zwykła. Po Mszach Św zostanie przeprowadzona zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W tym tygodniu:
    we wtorek – Wspomnienie Św. Teresy Avila, Dziewicy i Doktora Kościoła,

3. w środę – Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej,
    w czwartek – Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika,
    w piątek – Święto Św. Łukasza Ewangelisty,
    w sobotę – Wspomnienie Bł. Jerzego Popiełuszki, Kapłana i Męczennika.
  4. Po Mszy Świętej zapraszamy do naszej Kawiarenki Caritas na kawę, herbatę i ciasto. Kawiarenka działa dzięki dobrowolnym ofiarom

5. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w próbach scholi dziecięcej w każdą środę o godz 17.30 w kaplicy.

6. W Październiku Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do Piątku po Mszy Św o godz 18.00; w sobotę Msza Św o godz 7.00 a po niej Różaniec, a w Niedzielę po Mszy Św o godz 12.00. Za odmówienie jednej części różańca w kościele możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. W godzinach kancelaryjnych przyjmuję intencje na 2020 r.

8. Przypominam, że post eucharystyczny należy zachować na godzinę przed przyjęciem Komunii Świętej.

9. Sakrament Chrztu Świętego jest udzielany w drugą i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy Świętej o godzinie 12:00.