Parafia Św. Maksymiliana Kolbego w Bramkach




Intencje mszalne od 16 września 29 września 2019 r.


15 września – XXIV Niedziela Zwykła
godz 7.00 – /D.P.S./, za parafian
godz 9.00 + Tadeusza Kopeć – 6 rśm
godz 12.00 – w intencji Bogu wiadomej

16 września 2019 r. - Poniedziałek - Wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana, Biskupa
godz 18.00 + Jerzego Gawryszewskiego 15 rśm

17 września 2019 r. - Wtorek - Wspomnienie Św Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Biskupa
godz 7.00 + Andrzeja Kamińskiego – 1 rśm

18 września 2019 r. - Środa - Święto Św Stanisława Kostki, Zakonnika, patrona Polski
godz 18.00 + Janinę Suchorab - urodzinowa

19 września 2019 r. - Czwartek
godz 7.00 + Marysię Majchrzyk

20 września 2019 r. - Piątek
godz 18.00 + Danielę i Tadeusza Danielewiczów i z rodz: Danielewiczów i Przygodów

21 września 2019 r. - Sobota – Święto Św Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
godz 7.00 + Andrzeja Skrętowskiego – 5 rśm; Jana Karczewskiego – 45 rśm; Bertę Karczewską – 21 rśm; Zygmunta Flis – 51 rśm; Wiesława Flis – 38 rśm

22 września – XXV Niedziela Zwykła
godz 7.00 – /D.P.S./, za parafian
godz 9.00 + Mariannę Krejner – 3 rśm
godz 12.00 – Dziękczynno – błagalna za Joachima Stolarka w 8 rocz Chrztu Świętego i Piotra Stolarek w 4 rocz Chrztu Świętego

23 września 2019 r. - Poniedziałek - Wspomnienie Św Pio z Pietreleciny, Kapłana
godz 18.00 + Ryszarda Okurowskiego – m-c po pogrzebie

24 września 2019 r. - Wtorek
godz 7.00 + Mariana Dylik – po pogrzebie

25 września 2019 r. - Środa - Wspomnienie Św Pio z Pietreleciny, Kapłana
godz 18.00 + Waldemara Woźniak – po pogrzebie

26 września 2019 r. - Czwartek
godz 7.00 + Edytę Tarsała

27 września 2019 r. - Piątek – Wspomnienie Św Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła
godz 18.00 + Janusza Miecznikowskiego – 22 rśm; Mariannę i Józefa Pałka

28 września 2019 r. - Sobota – Wspomnienie Św Wacława, Męczennika
godz 7.00 – Jana Jęcek – po pogrzebie

29 września – XXVI Niedziela Zwykła
godz 7.00 – /D.P.S./, za parafian
godz 9.00 + Dariusza i Tadeusza Góra
godz 12.00 + Michała i Jadwigę, Zofię Żelazko
godz 18.00 – Bierzmowanie – Ks. Bp. Rafał Markowski