Parafia Św. Maksymiliana Kolbego w Bramkach




Intencje mszalne od 14 pażdziernika 27 pażdziernika 2019 r.


13 października – XXVIII Niedziela Zwykła
godz 7.00 – /D.P.S./, za parafian
godz 9.00 + Edwarda Dziubaka
godz 12.00 – o Boże prowadzenie i potrzebne łaski i opiekę M. Bożej dla rodziny

14 października 2019 r. - Poniedziałek
godz 18.00 + Jana Szustaka – 5 rśm

15 października 2019 r. - Wtorek - Wspomnienie Św. Teresy z Avila, Dziewicy i Doktora Kościoła
godz 18.00 – Bogdana Goszczyńskiego – 5 rśm

16 października 2019 r. - Środa – Wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej
godz 18.00 + Mariana i Teodorę Kopik

17 października 2019 r. - Czwartek – Wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika
godz 18.00 – o błog. Boże i potrzebne łaski dla Ireny Kijewskiej

18 października 2019 r. - Piątek – Święto Św. Łukasza Ewangelisty
godz 18.00 + Krzysztofa Rogulskiego – 6 rśm; Feliksę i Stanisława Rogulskich

19 października 2019 r. - Sobota – Wspomnienie Bł. Jerzego Popiełuszki, Kapłana i Męczennika
godz 7.00 + Irenę i Antoniego Ksit

20 października – XXVIII Niedziela Zwykła
godz 7.00 – /D.P.S./, za parafian
godz 9.00 + Wiesława Wasilewskiego i z rodz: Wasilewskich, Wycechów i Grędów
godz 12.00 + Czesława Wielogórskiego i z rodz: Wielogórskich, Chojnackich, Kudrów i Klocków

21 października 2019 r. - Poniedziałek
godz 18.00 + Cecylię i Andrzeja Więc; z rodz: Więców i Kosińskich

22 października 2019 r. - Wtorek – Wspomnienie Św. Jana Pawła II
godz 18.00 + Ks. Józefa Jaworskiego

23 października 2019 r. - Środa
godz 18.00 – Dziękczynno – błagalna w intencji Renaty w 50 rocz urodzin

24 października 2019 r. - Czwartek
godz 18.00 + Zygmunta Ciechomskiego

25 października 2019 r. - Piątek
godz 18.00 + Edytę Tarsała

26 października 2019 r. - Sobota
godz 7.00 – Teresę i Jana Stawikowskich
godz 18.00 – Dziękczynna w 25 rocz ślubu Agnieszki i Jerzego z prośbą o potrzebne łaski i błog. Boże na dalsze lata życia

27 października – XXIX Niedziela Zwykła
godz 7.00 – /D.P.S./, za parafian
godz 9.00 + Tadeusza Matuszewskiego
godz 12.00 + Mieczysława, Zygmunta, Jana, Genowefę Pławik; Zygmunta, Jerzego, Janinę i Piotra Sucharskich; Dariusza Góra